- CORSAIR

Цена
€60 72 / 118 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Брой бутони | 7 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Чувствителност при движение | 18000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 105 г |
| Сензор за мишка | PixArt PMW 3391 |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Гаранционна карта |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows |
| Тегло | 0.13кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 18000 DPI |
| Брой бутони (count) | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 105 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.13кг |
CORSAIR IRONCLAW RGB FPS/MOBA Gaming Mouse
Доминирайте в играта си с CORSAIR IRONCLAW RGB, проектирана за FPS и MOBA играчи, които изискват прецизност и комфорт. Персонализираният оптичен сензор с 18 000 DPI проследява всяко микро-движение, а контурната форма поддържа длан и нокътен хват за дълги сесии.
Ключови Предимства
- Високопрецизен оптичен сензор 18 000 DPI — Естествена резолюция без изглаждане за пиксел-перфектно прицелване.
- Удобен ергономичен дизайн — Оформен за по-големи ръце, с текстурирани гумени странични захвати за максимален контрол.
- Динамично RGB осветление — Персонализирайте три зони с 16,8 милиона цвята чрез софтуера CORSAIR iCUE.
- Седем програмируеми бутона — Задайте макроси или преназначаване на клавиши за незабавни действия в играта.
- Издръжливи Omron превключватели — Оценени за 50 милиона кликвания за дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB 2.0) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 18 000 DPI |
| Брой бутони | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 105 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- CORSAIR IRONCLAW RGB Gaming Mouse
- Кратко ръководство за употреба
- Информационен лист за безопасност
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







